Експериментаніум

  • 312
  • 313
  • 314
  • 315
  • 316
  • 317

Описание

Описание

Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Це 1400 кв.м захоплюючого дозвілля понад 250 експонатів, які не ховаються за вітринами!

250 експонатів музею — це 250 експериментів!

Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки. Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Може, мрієш посидіти за кермом справжньої пожежної машини, «розібрати» макет людини «на запчастини»? Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.

Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. Окрему експозицію займає анатомія. А нещодавно відкрився новий відділ – «Таємниці води». Також у музеї ви знайдете різноманітні оптичні ілюзії та головоломки, лазерний і темний лабіринти, ігрові експонати.

Не загубитися у вирі цікавинок допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати. Тому можна сміливо мандрувати світом науки абсолютно самостійно. Коли щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи.

Музей пропонує всім відвідувачам екскурсії, науково-популярні шоу, лекції-шоти. Діти залюбки займаються в наукових гуртках, беруть участь у майстер-класах, квестах, іграх і конкурсах.

Школярі мають можливість відвідувати тематичні шкільні екскурсії, які поглиблюють знання в тій чи іншій науковій царині. Разом з учителями ми проводимо інтегровані уроки з різних предметів, лабораторні роботи відповідно до навчальних програм.

Для тих, кому захочеться продовжити експерименти вдома, у музеї є Магазин цікавих подарунків, де можна придбати набори для юних експериментаторів, творчі набори, інтелектуальні ігри, головоломки та енциклопедії не лише для дітей, але й для дорослих.

«Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в «Експериментаніумі». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з’являється інтерес серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягти від телевізорів і комп’ютерів.

Contact

Contact

Events

Експериментаніум
No Новости Found

Ratings

Експериментаніум

Все ОТЗЫВЫ

0

0 оценок
Каждый отзыв мы проверяем перед публикацией.
Оценка
0.0%